Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

BAR KAFE Kërkon të punësojë Banakiere

Paga: e kenaqshme |
Përshkrim

Me eksperience. Mosha mbi 30 vjec.Lokali eshte familjar. Te jete serioz ne pune. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Medreseja, ngjitur me arken e pensioneve

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar kafe, banakiere

Telefon: 0699651134

Paga: e kenaqshme

Botuar më 16/04/2018

Telefon