Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RR."DUM ALLA",

tek Xhamlliku, | 100 M2 | 90000 Euro
Përshkrim

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Vila
RR."DUM ALLA",, tek Xhamlliku,, 100 M2, 90.000 euro i padiskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire

Telefon: 042224270

90.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon