Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

KOMPANIA SEGAFREDO Kërkon të punësojë Teknik

Përshkrim

Ekspresi me eksperince pune 5 vite per zonen e Fierit. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne:, Fier, Adresa: Fier

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Kompania segafredo, teknik

Telefon: 0694040288


Botuar më 16/04/2018

Telefon