Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

BAR RESTORANT IL PIANO Kërkon të punësojë Banakier/e

Përshkrim

Me eksperience pune , Te kete njohuri ne kafeteri dhe koktejle., Tiranë, Adresa: Don Bosko

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar restorant il piano, banakier/e

Telefon: 0696272388


Botuar më 16/04/2018

Telefon