Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 95 M2 | 450 Euro
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne kompleksin, rifiniturat cilesore dhe sherbimet qe ofron. Apartamenti disponon te tera orendite e nevojshme shtepiake per nje jetese sa me komode, 95 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, 95 M2, 450 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 8, ashensor
1 ballkon

Telefon: 0688765899

Celular: +355688765899

Email: demirselenica25@gmail.com

450,00 euro/muaj

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email