Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RR. “HOXHA TAHSIM”

jepet me qera Bar Kafe I kompletuar | 220 M2 | 900 Euro
Përshkrim

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, sip., 220 M2, plus verande nga mbrapa me hyrje me vehte, i pershtatshem per Lloto Sport, tavoline pokeri, kazino, restorant, spa etj, me dy hyrje dalje dhe mundesi ndare ne dy pjese.

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Rr. “Hoxha Tahsim”, jepet me qera Bar Kafe I kompletuar, 220 M2, 900 euro i diskutueshem

Telefon: 0698973915

900,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon