Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Bar Kafe Vitelli Kërkon të punësojë Banakier/e

Përshkrim

- Kamarier/e. Ti bej te dyja pozicionet. Puna turni II. Paga 25.000 leke. Me eksperience pune. Mosha 18-28 vjeç., Adresa: Rr. “Sami Frashri” ne kryqezim te rr. “Dora Distria”, ne hyrje te Liqenit

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar kafe vitelli, banakier/e

Telefon: 0685702043/0698973915


Botuar më 16/04/2018

Telefon