Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

ZGARA Supreme Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Me eksperience pune, paga 23.000 Leke, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku I Autobuzave, prane qendres Condor

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Zgara supreme, kamarier

Telefon: 0692642049


Botuar më 16/04/2018

Telefon