Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

TEK ASTIRI,

30m nga rruga kryesore dhe stacioni autobusit, | 64 M2 | 220 Euro
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 8, i mobiluar

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
TEK ASTIRI,, 30m nga rruga kryesore dhe stacioni autobusit,, 64 M2, 220 euro
I mobiluar, kati 8

Telefon: 0697777445

220,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon