Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHESHIT WILLSON!

Rr. Ymer Kurti | 135 M2 | 162000 Euro
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tualete prane sheshit Willson. Ne nje zone ku cmimi mesatar eshte 1'400 Euro/m2, apartamenti yne vjen me 1'200 euro/m2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135 m2 e organizuar ne nje sallon shume te madh, nje korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe nje lavanderi. Rifiniturat jane te cilesise te mire., 135 M2

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHESHIT WILLSON!, Rr. Ymer Kurti, 135 M2, 162.000 euro

Telefon: +355693175177

Celular: 0693175177

Email: erlind.agalliu@c21koncept.al

162.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email