Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RR.S.BERISHA

Prane Stadiumit Kamez, Piazza | 260 M2 | 59000 Euro
Përshkrim

Shitet shtepi private 1 kateshe 4+1+ballkone 134 M2 siperfaqja e truallit, 260 M2, 5 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, gjendja: shume e mire, Me hipoteke dhe mundesi shtese per dy kate te tjera.

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Vila
RR.S.Berisha, Prane Stadiumit Kamez, Piazza, 260 M2, 59.000 euro
5 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, gjendja: shume e mire
Depo, tarrace, verande, vendparkim, oborr

Telefon: 0674088162

Celular: 0674088162

Email: fbushgjokaj5@gmail.com

59.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email