Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

SHITET APARTAMENT 1+1 TE IRFAN TOMINI!

Karburant Kastrati | 56 M2 | 48000 Euro
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Irfan Tomini. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, perbehet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome gjumi, nje sallon dhe nje tualet. Apartamenti ka siperfaqe prej 56 m2. Eshte pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te te nje pallati egzistues. Zona perreth ofron shume facilitete. Ka dokumente te rregullt pronesie., 56 M2, kati 1, totali i kateve 5

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
SHITET APARTAMENT 1+1 TE IRFAN TOMINI!, Karburant Kastrati, 56 M2, 48.000 euro i diskutueshem
Kati 1

Telefon: +355693175177

Celular: 0693175177

Email: erlind.agalliu@c21koncept.al

48.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email