Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Bar Maxlloto Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Materniteti i ri

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar maxlloto, kamarier

Telefon: 0695131941


Botuar më 16/04/2018

Telefon