Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Bar Maxlloto Kërkon të punësojë Banakier

Përshkrim

(2 Persona) te beje edhe operatorin. Me eskperience pune. Mosha mbi 21 vjec, Tiranë, Adresa: Materniteti i ri

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar maxlloto, banakier

Telefon: 0695131941


Botuar më 16/04/2018

Telefon