Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Napoleon Wine & Spirits Shop Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

Part time (ne nje nga dyqanet qe ndodhet tek sheshi wilson ora 17:30 deri 21:30 ) Te kene eksperience pune ne fushen e shitjes dhe ne marredhenie me klientet.Te njohin gjuhet e huaja Kryesisht anglisht,-Te mos kene impenjime qe te pengojne ne kryerjen e detyres se saj.-Kerkojme punonjes per kontrate

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Pije alkolike
Napoleon wine & spirits shop, shitese

Telefon: 0692070359

Email: supervisor.alwsd@outlook.com


Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email