Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RRUGA E KAVAJES

PAS QENDRES GLOBE | 70 M2 | 65000000 Leke
Përshkrim

Shitet 2+1 e pershtatur ne 3+1 me hipotek, 70 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, palla ekzistues, parafabrikat, kati 5 jo i fundit, te gjitha dhomat dhe banjot kane dritare natyrale

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
RRUGA E KAVAJES, PAS QENDRES GLOBE, 70 M2, 65.000.000 leke
Bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Celular: 0696096620

Email: recruitmentqt.tirana@gmail.com

65.000.000 leke

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email