Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

POLICIA BASHKIAKE

MBRAPA UET JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 | 120 M2 | 55 Euro
Përshkrim

Orjentimin e ka nga jug-lindja dhe ka nje ndricim natyral gjate gjith dites.ne gjendje shum te mire. Eshte totalisht i mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushtet per qiramarresit si dhe zona i ka te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode., 120 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
Policia bashkiake, MBRAPA UET JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, 120 M2, 55 euro
2 banjo
1 ballkon

Telefon: 0674050148

Celular: 0674050148

Email: o.syla23@gmail.com

370,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email