Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

KOMUNA PARISIT

PRANE KOMPLEKSIT DINAMO | 70 M2 | 290 Euro
Përshkrim

Jepet apartament me qera 1+1 ne pallat te ri me ashensor prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ka siperfaqe prej70m2 dhe eshte i miremobiluar., 70 M2, 1 banjo

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Komuna parisit, PRANE KOMPLEKSIT DINAMO, 70 M2, 290 euro
1 banjo

Telefon: 0699289811

290,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon