Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

PRANE RESTORANT FRESKUT

Restorant Fresku | 133 M2 | 76500 Euro
Përshkrim

Shitet apartament prane Restorant Fresku me nje siperfaqe te brendshme 133m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne sallon te madh bashke me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim nga lindje-perendimi dhe ka ndricim natyrale gjate gjithe dites. Disponon certifikate te rregullt pronesie., 133 M2, 2 banjo, ashensor, bosh

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
Prane restorant freskut, Restorant Fresku, 133 M2, 76.500 euro
2 banjo, bosh, ashensor

Telefon: 0699289811

76.500,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon