Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

J"ADORE AKSESOR Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

5 Punonjese. Puna 8 oraresh, me dy turne: Turni I 09.00-17.00 Turni II 13.00-21.00 Te jene te disponueshme per tu alternuar me te dyja turnet. Paga e Kenaqshme. Te interesuarat te dergojne eksperiencat e punes(nese kane) ne viber ose Whats ap, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Publiciteti, marketingu dhe komunikimi
J"adore aksesor, shitese

Telefon: 0672004343


Botuar më 16/04/2018

Telefon