Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

ARGJENDARI MERLIN MONROE Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

Me ose pa eksperience pune. Mosha mbi 20 vjec. E disponueshme per te dyja turnet. Te jete pa preukopime shkolle, Adresa: Shallvaret, pallatet agimi, perballe Taiwan

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Bizhuteri, flori dhe argjend
Argjendari merlin monroe, shitese

Telefon: 0696521237

Celular: 0696118393


Botuar më 16/04/2018

Telefon