Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

KRYQEZIMI RR. “ELBASANIT”

prane shkolles Baleti, p.4, sh.3/2, kati I, pallat 6 katesh zig-zak | 65 M2 | 65000 Euro
Përshkrim

Shitet 1+1, paradhome, korridor, dhome fjetje, kuzhine, aneks/ballkon, banjo. I pershtatshem per zyra, aktivitete, banim I hipotekuar, bosh., 65 M2, Mundesi shfrytezimi per biznes ish-strehim kati perdhe I pallatit 60m², komunikuese me apartamentin me hyrje dhe nga jashte. Shitet

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
Kryqezimi Rr. “Elbasanit”, prane shkolles Baleti, p.4, sh.3/2, kati I, pallat 6 katesh zig-zak, 65 M2, 65.000 euro

Telefon: 0692065255

65.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon