Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

UNAZA E RE

SHITET APARTAMENT NE ASTIR 2+1 | 110 M2 | 59000 Euro
Përshkrim

Prane kompleksit Molla.Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete ku njeri prej te cileve eshte me dritare dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te mire administruar.Disponon certifikate pornesie ., 110 M2, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Unaza e re, SHITET APARTAMENT NE ASTIR 2+1, 110 M2, 59.000 euro
2 banjo, kati 6
2 ballkone

Telefon: 0674050148

Celular: 0674050148

Email: orgessyla23@gmail.com

59.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email