Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

BRIGADA E VIII

Sky Tower | 100 M2 | 600 Euro
Përshkrim

E pershtatshme per zyra dhe biznes, 100 M2, 3 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Brigada e VIII, Sky Tower, 100 M2, 600 euro i diskutueshem
3 ambjente, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, kati 1, ashensor

Telefon: 0672840171

Celular: 0672840171

Email: odetaaleksi@gmail.com

600,00 euro/muaj

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email