Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Bar Pascucci Kërkon të punësojë Banakiere

Përshkrim

Me eksperience pune. Turni I, Adresa: Perballe Gjimnazit Sami Frashri

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar pascucci, banakiere

Telefon: 0673230126


Botuar më 16/04/2018

Telefon