Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

BLV. "BAJRAM CURRI", PERBALLE ISH ATSH DHE URES, TEK ULLIRI,

buze rruge, | 44 M2 | 60.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera ambient, 44 M2, ambient me punime cilesore dhe bashkohore. I pershtatshem per zyre ose biznes tjeter priavat

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Blv. "Bajram Curri", perballe ish ATSH dhe ures, tek ulliri,, buze rruge,, 44 M2, 60.000 leke

Telefon: 0692625586

60.000 leke

Botuar më 16/04/2018

Telefon