Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

DURRES BAR-KAFE "PASCUCCI" tek stacioni i trenit Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Te kete eksperience pune Te jete i afte te perballoje fluksin e punes

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Durres bar-kafe "pascucci" tek stacioni i trenit, kamarier

Telefon: 0698616871


Botuar më 16/04/2018

Telefon