Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Kerkohet Lavazhier

Përshkrim

Me eksperience pune. Paga shume e mire, Adresa: Unaza e re, prane Astirit, rruga "Foto Xhavella"

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime ndihmëse të mbikqyrjes, mirëmbajtjes dhe pastrimit
Kerkohet, lavazhier

Telefon: 0673390205


Botuar më 16/04/2018

Telefon