Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

INSTITUT

Te kryqezimi per paskuqan | 64 M2 | 17.000 Leke
Përshkrim

20m afer st.te autobusit dhe tregut te fruta perimeve, jepet me qera ap.1+1 kuzhine e kompletuar, dhome gjume e kompletuar e re , kati i 4, jepet per kohe te gjate, 64 M2

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Institut, Te kryqezimi per paskuqan, 64 M2, 17.000 leke

Celular: 0697496037

17.000 leke/muaj

Botuar më 16/04/2018

Telefon