Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RRUGA E KAVAJES

mbrapa spitalit amerikan 3 | 25 M2 | 12.500 Leke
Përshkrim

Jepet me qera garzoniere, 25 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e pershtatshme per cift ose student, uje dhe interneti falas

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RRUGA E KAVAJES, mbrapa spitalit amerikan 3, 25 M2, 12.500 leke
1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 2

Telefon: 0682061791

Celular: 0699124742

12.500 leke

Botuar më 16/04/2018

Telefon