Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

TE KETE EKSPERIENCE PUNE. PAGA DHE KUSHTE PUNE TE KENAQSHME, Adresa: Rr. “Stefanaq Pollo", kryqezimi i disko Venue, Porcelan.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Embëlsira, akullore
Furre buke pastiçeri, shitese

Telefon: 0685521740

Celular: 0674886156


Botuar më 16/04/2018

Telefon