Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RR "FERIT XHAJKO",

ish restorant "Durresi" | 122 M2 | 130000 Euro
Përshkrim

Shitet apartament (mund te kembehet me ap.tjeter), me siperfaqje te brendshme, 122 M2, kati 7 dhe i fundit i nje pallati te ri, me dy ashensore, 2 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje, korrridore, ballkon 130 ²,2 tualete, pamje fantastike e tiranes

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
RR "FERIT XHAJKO",, ish restorant "Durresi", 122 M2, 130.000 euro

Telefon: 0694110545

130.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon