Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

LAGJA QEMAL STAFA

perballe shkolles Vasil Kamami | 226 M2 | 150000 Euro
Përshkrim

Shitet shtepia private, 226m2 truall.Shtepia eshte 2kateshe, kati pare ka dhome ndenje, ambjent gatimi dhe nje dhome qe eshte perdorur si ambjent studimi per femije +banjo...Kati i dyte ka 3dhoma gjumi, banjo ballkon me pamje nga kopshti i shtepise... Kopshti ka peme frutore, oxhakShtepia ndodhet ne lagjen Qemal Stafa, perballe shkolles mesme Vasil Kamami, 226 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Vila
Lagja Qemal Stafa, perballe shkolles Vasil Kamami, 226 M2, 150.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 2
1 ballkon, bodrum, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht

Telefon: +355696827478

Celular: +355696222827

Email: joladuhanxhiu@ymail.com

150.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email