Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RRUGA E DIBRES

Fakultetit Mjeksise | 65 M2 | 20.000 Leke
Përshkrim

JEPEN ME QERA DY APARTAMENTE NJËRA 23 000 DHE TJETRA 20 000, 65 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga e dibres, Fakultetit Mjeksise, 65 M2, 20.000 leke i padiskutueshem
4 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, kati 1
1 ballkon

Telefon: +355672017549

Celular: +355672017549

Email: qani.hoxha@hotmail.com

20.000 leke/muaj

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email