Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

RR. JORDAN MISJA 141/1

Pallati i Credins Bank perballe me Gjykaten e Krimeve të Rënda | 230 M2 | 129000 Euro
Përshkrim

Hyrje shume e larte per 2 kate/apartamente te vecante banimi ose si zyra biznesi, 230 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Ka dhe nje bodrum 12 m2. Catia eshte e re me izolim dhe nga jashte suvatim i ri.

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
Rr. Jordan Misja 141/1, Pallati i Credins Bank perballe me Gjykaten e Krimeve të Rënda, 230 M2, 129.000 euro i diskutueshem
2 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, kati 3
2 ballkone, bodrum, depo, tarrace, verande, oborr

Telefon: 012345678

Celular: 0692050012

Email: axsi462@gmail.com

129.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon
Email