Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

LAPRAKE

shitet | 230 M2 | 250000 Euro
Përshkrim

Tripleks, 230 M2, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 7 – 8 dhe 9. Dokumentacion i rregullt hipotekor

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
Laprake, shitet, 230 M2, 250.000 euro
3 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, ashensor

Telefon: 0694266028

Celular: 0694266028

Email: anisa.tuci11@gmail.com

250.000,00 euro

Botuar më 22/04/2018

Telefon
Email