Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

HOTEL “VILA VERDE” BEACH, PLAZH-DURRES Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Përshkrim

Ofrohet page e kenaqshme + siguracion dhe kushte shume te mira pune, Durrës, Adresa: Durres, plazh, lagja 13.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Hotel “vila verde” beach, plazh-durres, ndihmes kuzhinier/e

Telefon: 0676022204

Celular: 0694331568


Botuar më 17/04/2018

Telefon