Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Audi CILESIA ME E MIRE!!! AUDI Q3 4X4, VITI 2014, FULL EXTRA

19.000 Euro
Përshkrim

2.000cc nafte, 116.000 km, kambio automatike, sedilje komfort sport, hapje dhe mbyllje pa celes + ndezje me buton, i bere servis ne koncesionarin e Audit dhe me Çertifikate Garancie nga Audi. Ne gjendje perfekte. Drita LED+Xenon, sensore parkimi, navigator. Pagesa kesh ose me keste. SHITET OKAZION

Karakteristika
Auto-moto, Shitje, Makinë qyteti
Audi cilesia me e mire!!! audi q3 4x4, viti 2014, full extra, 19.000 euro

Telefon: 0676461603 / 0696635480

19.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon