Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Bmw CILESIA ME E MIRE!!! BMW X1 23D Driver FULL EKSTRA, viti 2010, Dissel 2.0

11.000 Euro
Përshkrim

Automatike Tip Tronik, Klima tronik, DTC, Komanda ne timon, Sistem te dritave Auto me Manuale, navigator i madh, tempomat, sensor parkimi para dhe mrapa, drita Xenon - Bi Xenon, Full Led para dhe mrapa, Aux dhe USB, senzor shiu. Pagesa kesh ose me keste. SHITET OKAZION

Karakteristika
Auto-moto, Shitje, Makinë qyteti
Bmw cilesia me e mire!!! bmw x1 23d driver full ekstra, viti 2010, dissel 2.0, 11.000 euro

Telefon: 0676461603 / 0696635480

11.000,00 euro

Botuar më 16/04/2018

Telefon