Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VORE

fshati Mucaj | 650 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private + toke, 650 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/02/2019
60.000,00 euro

DURRES, SHKOZET,

lagja 14, afer kolaudimit te makinave, | 200 M2 | 45.000 Euro

Shitet ose jepet e qera shtepi private 2-kateshe, me sip totale, 200 M2, bosh, me oborr, vend parkimi, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta. Shitet

Botuar më 15/02/2019
45.000,00 euro

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 14/02/2019
13.000.000 leke

PETRELE

fshati Gure e Madhe | 1.300 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme, sip., 1.300 M2

Botuar më 14/02/2019
6.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 14/02/2019
3.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 14/02/2019
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 14/02/2019
5.500.000 leke

SHKOZET

Durres, vetem 3 minuta ne rrugen dytesore, tek rrethrrotullimi | 115 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet shtepi private ne ndertim, 115 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re, 300 m² truall, e ndertuar karabina dhe eshte pa solete, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 13/02/2019
2.700.000 leke

YZBERISHT

mbi shkollen e mesme | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private, ndertim, 100 M2, toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 11/02/2019
60.000,00 euro

DURRES

Ne Sukth te Durresit | 115 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 115 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me bace te madhe, me garazhd dhe me 1.5 Dylym vresht

Botuar më 11/02/2019
100.000,00 euro