Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOXHAS,DURRES

KOXHAS,DURRES | 252 M2 | 15.000 Euro

Shitet shtepi, 252 M2, 3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, gjithcka eshte me hipoteke.15000 Euro Total. I padiskutueshem, 252 M2

Botuar më 23/05/2018
15.000,00 euro

FSHATI MUMAJES,

ne zone te mire, | 2.000 M2 | 20.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private, me sip. toke, 2.000 M2, me hipoteke

Botuar më 23/05/2018
20.000,00 euro

DURRES

SHIJAK | 252 M2 | 14.990 Euro

Shitet shtepi, 252 M2, 3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh

Botuar më 22/05/2018
14.990,00 euro

RRETH RROTULLIMI SHKOZET

rruga dytesore Durres, 3 minuta nga rruga kryesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet nje shtepi ne ndertim, 300 M2, bosh, gjendja: e re, Shtepia e ndertuar karabina dhe eshte pa solete. Ne proces legalizimi

Botuar më 22/05/2018
2.700.000 leke

BABRRU

ne Qender | 60 M2 | 3.300.000 Leke

Shitet 1+1, 60 M2, kati 5, 1 banjo, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/05/2018
3.300.000 leke

YZBERISHT

mbi shkollen e mesme | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private, ndertim, 100 M2, toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 21/05/2018
60.000,00 euro

RR. OSBE

Kamez | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet shtepi private, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 18/05/2018
15.000 leke

RR. QEMAL STAFA

tek varri i bamit | 50 M2 | 17.500 Euro

Shitet shtepi private + truall, 50 M2, 1+1, me dokumenta te rregullta, me njolle per shesh ndertimi me 3 kate

Botuar më 17/05/2018
350,00 euro/m2

SUKTH-PERLAT

shitet shtepi | 115 M2 | 100.000 Euro

3 kateshe, 115 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me garazhd, 1.5 dylym vresht

Botuar më 17/05/2018
100.000,00 euro

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Ne nje zone mjaft te preferuar, dhe vetem per aresye emigrimi, shitet nje shtepi ne ndertim me 300 m2 truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi 115m2., 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/05/2018
2.700.000 leke