Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEQIN, KOMUNA KARINE

1km nga autostrada | 1.100 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi private 3+1, sip. ndertimi 144m², me themele per 3 kate, sip. totale, 1.100 M2, 1 banjo, verande, avlli, uje, drita, ndertim i ri i sapoperfunduar, vetem pllakat nuk jane shtruar, toka me hipoteke

Botuar më 08/12/2018
5.000.000 leke

DURRES, SHKOZET,

lagja 14, afer kolaudimit te makinave, | 100 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2+1, 100 M2, bosh, me oborr, vend parkimi

Botuar më 07/12/2018
10.000 leke

PEQIN, LAGJIA URA-TEQJA

50m para burgut, | 325 M2 | 2.200.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, me sip. 70m², sip totale, 325 M2, 1 banjo, e rrethuar me avlli, dokumenta te rregullta, vend parkimi

Botuar më 07/12/2018
2.200.000 leke

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 115 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet shtepi ne ndertim me 300 m² truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi, 115 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 06/12/2018
2.700.000 leke

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 04/12/2018
13.000.000 leke

PETRELE

fshati Gure e Madhe | 1.300 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme, sip., 1.300 M2

Botuar më 04/12/2018
6.000.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 04/12/2018
7.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 04/12/2018
3.500.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 04/12/2018
5.500.000 leke

RRUGA LEKË ZAHARIA, SHARRË

Reparti i FNSH, Kombinat | 63 M2 | 40.950 Euro

Shtëpi private, pjesë e nje godine me 6 apartamente të ndara, me oborr nga të dyja anët dhe vend parkimi. Rezidencë private, e qetë dhe e sigurtë, 63 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, Rrethim i të gjithë ambientit

Botuar më 01/12/2018
40.950,00 euro