Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 29/05/2020
13.000.000 leke

KOMUNA PETRELE

fshati Mangull | 600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter me toke, 600 M2

Botuar më 29/05/2020
3.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati hekal | 170 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi, siperfaqe ndertimi, 170 M2, dhe 1000m² toke. 5.5 milion leke

Botuar më 29/05/2020
5.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 29/05/2020
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 29/05/2020
5.500.000 leke

PELLUMBAS,

Berzhit | 900 M2 | 6.800.000 Leke

Shitet shtepi private e re sip. ndertimi 130m², me sip. totale toke, 900 M2, me hipoteke.

Botuar më 29/05/2020
6.800.000 leke

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 120 M2 | 5.500.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, ne zone te qete SHITET shtepi elbasanse me siperfaqe 120 m2 dhe sip toke 250 m2. Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Gjithashtu ka dhe shkallet dhe kolonat per te ndertuar katin e dyte.Cmimi 5.500.000 lekePer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 120 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
5.500.000 leke

THANE

Lushnje. Thane | 90 M2 | 22.500 Euro

Shitet banese 2+1 ne fshatin Thane, Lushnje. Banesa eshte e vecuar the rrethohet nga nje kopesht me peme frutore ne prodhim (ullinjt, manderina, portokalle, hurma, rrush, mena, sheg, xinxife, dardha etj...) Eshte vend i qete banimi. Ka banjo me dush. Uje dhe energji elektrike., 90 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Kopshti eshte 700m2. Nje pjese e prones eshte pyll me pisha anes liqenit te Thanes. Pjesa tjeter eshte kopshti frutor.

Botuar më 22/05/2020
22.500,00 euro

METOQ SARANDE

Metoq Sarande | 100 M2 | 50.000 Euro

Ne Sarande ne Metoq 5 minuta larg detit SHITET shtepi 1 kat me siperfaqe 100 m2 dhe sip trualli 300 m2. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ambjenti i gatim ngrenie ndenie. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 100 M2, 7 ambjente, totali i kateve 1, 3 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2020
50.000,00 euro

ELBASAN, RR. ELBASAN-GJINAR, FSHATI SHELCAN

Afer Bar-Restorant "Dy çezmet" | 153 M2 | 8.000.000 Leke

Shtepia ndodhet ne nje pjese kodre nga ku ka pamje te qytetit te Elbasanit, me ajer te paster edhe e vecuar nga shtepite e tjera nen nje qetesi totale. Kati i dyte ka 4 dhoma dhe 1 banjo dhe verande te madhe me nje siperfaqe totale prej 153 m2 dhe e mbuluar me cati. Kuzhina eshte e vecuar edhe salloni i pritjes bashke me korridorin gjigand, banjo po ashtu me hapesire te madhe., 153 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Toke rreth saj me siperfaqe 1647 m2 dhe pasuria shtepia + toka te pajisura me certifikate pronesie dhe mundesi nderrimi me 3+1 ose 2+1 te madhe ne Tirane.

Botuar më 21/05/2020
8.000.000 leke
)