Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 116 M2 | 4.500.000 Leke

OKAZION!! OKAZION!! OKAZION!! Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 116 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 4.500.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 116 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 26/10/2021
4.500.000 leke

SHTEPI NE SHITJE SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATSHE(SHTEPI FSHATI) NE SHTISH TUFINE

Rruga e Arbrit | 400 M2 | 5.200 Euro

Shtepi Fshati 2 katshe ne Shtish Tufine, 400 m2, 63 m2 ndertim(117 dy kate), me HIPOTEKE, ndertim i viteve 90, mure guri, oborr per makinen, peme frutore(agrume, ullinj shekullor, molle, shege), cati e re, depo, kondicioner, duplex, e rivlersuar nga shteti 8.000.000 leke te reja. Shitet me cmimin *OKAZION* 5200€!, 400 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 23/10/2021
5.200,00 euro

VORE

550 metra larg nga autostrada | 3.000 M2 | 220.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kate edhe rreth 3000m2 toke perreth ,prone e pershtatshme dhe per biznese te ndryshme, 3.000 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/10/2021
220.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 116 M2 | 4.500.000 Leke

OKAZION!! OKAZION!! OKAZION!! Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 116 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 4.500.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 116 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 22/10/2021
4.500.000 leke

SHTEPI NE SHITJE - DURRES

Muzeumi, KMY | 44 M2 | 28.000 Euro

Shitet shtëpi private në Durrës, afër muzeut, poshtë KMY. Sipërfaqja totale e truallit është 44 m2, ndërsa 33 m2 janë ndërtim. Shtëpia e ndërtuar është një kat., 44 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2021
28.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE KORCE

Qender | 160 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtëpi në Korçë, në qendër të qytetit midis Katedrales dhe Mitropolisë. Ka një sipërfaqe totale prej 160 m2, dy kate banesë. Shtëpia është ndërtim i vjetër dhe në këtë rast ka vlerë trualli. Vendndodhja është shumë e mirë, qendra e qytetit është zona më e preferuar e qytetit pasi ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme., 160 M2, totali i kateve 2, 1 banjo

Botuar më 19/10/2021
120.000,00 euro

PRANE QENDRES SE KORCES

500 metra nga Qendra e Korces. | 155 M2 | 66.000 Euro

Shes shtepi nje kateshe me papafingo te mobiluar., 155 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ka 400m2 truall. Me hipoteke. Mund te kembehet edhe me apartament ne bregdet, kundrejt cmimeve respektive.

Botuar më 18/10/2021
66.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 116 M2 | 4.500.000 Leke

OKAZION!! OKAZION!! OKAZION!! Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 116 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 4.500.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 116 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 18/10/2021
4.500.000 leke
)