Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA TEFTA TASHKO KOÇO

pranë Pazarit të Ri | 90 M2 | 325 Euro

Jepet me qera shtëpie private dykatëshe pranë Pazarit të Ri. Shtëpia ka sipërfaqe 90 m2, është e mobiluar dhe përbëhet salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 90 M2, 3 ambjente, totali i kateve 2, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar

Botuar më 09/05/2021
325,00 euro/muaj

SHITET SHTEPI PRIVATE, 1-KATESHE OKAZION! URA E GJOLES

rruga kryesore Vore - Fushe-Kruje | 1.200 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi private+ toke, dokumenta te rregullta pronesie dhe ndodhet 5 min larg nga rruga kryesore. sip.toke, 1.200 M2, Siperfaqja e shtepise eshte 100 m², ka 4 dhoma, 1 tualet dhe korridor te bollshem. Gjithashtu, shtepia rrethohet nga peme frutore dhe eshte ambient i qete per te jetuar.

Botuar më 06/05/2021
50.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 116 M2 | 5.100.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 116 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Shkallet dhe kolonat per katin e dyte. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 5.100.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 116 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 06/05/2021
5.100.000 leke

LANABREGAS NË DAJ

Lanabregas në Daj | 1.000 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtëpi private me tokë në Lanabregas në Dajt. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 bashkë me tokë. Shtëpia ndodhet buzë rrugës kryesore dhe disponon çertifikat pronësie. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 1.000 M2

Botuar më 06/05/2021
50.000,00 euro

QEREK, (TAPIZE),

50m nga rruga kryesore, ne mes te gjelberimit | 800 M2 | 15.000.000 Leke

Shitet shtepi private, sip. ndertimi 250m² (truall shtepie), sip. totale, 800 M2, mbjelle me peme te ndryshme. Me hipoteke.

Botuar më 06/05/2021
15.000.000 leke

VORE

Mucaj | 220 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kate edhe 1400m2 toke ,buze rruge lagje,550 metra larg nga autostrada, 220 M2

Botuar më 04/05/2021
130.000,00 euro

MARIKAJ

Rruga Vore-Marikaj | 90 M2 | 140.000 Euro

Shitet shtepi private +toke.Shtepia eshte e re, e ndertuar se fundmi, me nje siperfaqe prej 90m², e organizuar ne sallon ndenjeje, ambient gatimi, tualet, dhome gjumi dhe ballkon. Pozicionimi ne periferi te Tiranes ofron mundesi te shumta per zhvillim te biznesit te Bar-Restoranteve. Siperfaqe toke 2 dynym. Siperfaqe ndertimi 90m², 90 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/05/2021
140.000,00 euro

PORTO ROMANO, SHTEPI 1-KATESHE NE SHITJE! ID: BILLION558

Porto Romano | 200 M2 | 55.000 Euro

Shtepi 1-kateshe per shitje 200m2 ne Porto Romano. Ambjenti perbehet nga 4 dhoma,nje kurridor i gjate dhe nje banjo. Vila ndodhet ne nje zone te qete ,me nje pamje shume piktoreske., 200 M2, 4 ambjente, 1 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 02/05/2021
55.000,00 euro

NE KASHAR SHTEPI PRIVATE 1 KATE NE SHITJE ID: BILLION544

Kashar | 85 M2 | 78.000 Euro

Shtepi private ne shitje ne Kashar. Shtepi private eshte 1 kateeshe dhe ka nje siperfaqe rreth 85m2 me nje trualle rreth 300 m2. Eshte e organizuar ne nje sallone, nje kuzhine te ndare ,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500, 85 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi

Botuar më 01/05/2021
78.000,00 euro

NE SELITE SHTEPI PRIVATE NE SHITJE! ID: BILLION546

Selite | 400 M2 | 165.000 Euro

Shitet shtepi private ne Selite! Shtepia eshte dy kateshe, vetem kati i dyte eshte i perfunduar dhe ka mundesi ndertimi deri ne kater kate. Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe ndertim 130m2.Orientim lindje-jug-perendim. Shtepia eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone., 400 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, Oborri eshte i gjelberuar ku jane mbjelle peme frutore. Ndodhet shume afer unazes se madhe. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor

Botuar më 01/05/2021
165.000,00 euro
)