Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANË AMERIKAN 3

pranë Amerikan 3 | 120 M2 | 250 Euro

Jepet me qera shtëpi private pranë Amerikan 3. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m2, është e mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe oborri. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/10/2021
250,00 euro/muaj

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 116 M2 | 4.500.000 Leke

OKAZION!! OKAZION!! OKAZION!! Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 116 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 4.500.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 116 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 12/10/2021
4.500.000 leke

SHTEPI NE SHITJE - DURRES

Muzeumi, KMY | 44 M2 | 28.000 Euro

Shitet shtëpi private në Durrës, afër muzeut, poshtë KMY. Sipërfaqja totale e truallit është 44 m2, ndërsa 33 m2 janë ndërtim. Shtëpia e ndërtuar është një kat., 44 M2, 1 banjo

Botuar më 11/10/2021
28.000,00 euro

PEZE

PEZE | 820 M2 | 75.000 Euro

SHITET SHTEPI ~ 730 M2 TRUALL~ 92 M2 NDERTIM~ DJELL GJITHE DITEN~ DY TUALETE~ PUNIME CILESORE~ SHITET BOSH ~ ME HIPOTEKE~ NE PEZE~ CMIMI 75.000 EUROKONTAKTONI 0676722221G400, 820 M2, 1 banjo

Botuar më 10/10/2021
75.000,00 euro

ASTIR

Astir | 70 M2 | 250 Leke

Jepet me qera shtepi private ne Astir. Shtepia perbehet nga dhoma e ndjenjies, ambjenti i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, nje verande dhe oborri. Shtepia jepet vetem per çifte ose familjare., 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/10/2021
250 leke/muaj

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 116 M2 | 4.500.000 Leke

OKAZION!! OKAZION!! OKAZION!! Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 116 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 4.500.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 116 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 08/10/2021
4.500.000 leke
)