Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. QEMAL STAFA

tek varri i bamit | 50 M2 | 17.500 Euro

Shitet shtepi private + truall, 50 M2, 1+1, me dokumenta te rregullta, me njolle per shesh ndertimi me 3 kate

Botuar më 20/11/2019
17.500,00 euro

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 19/11/2019
13.000.000 leke

KOMUNA PETRELE

Fshati Gure e madhe | 1.300 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, 1.300 M2, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme.

Botuar më 19/11/2019
6.500.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 19/11/2019
3.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 19/11/2019
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 19/11/2019
5.500.000 leke

DURRES

Ne Sukth | 115 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 115 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me bace te madhe, me garazhd dhe me 1.5 Dylym vresht

Botuar më 19/11/2019
100.000,00 euro

BERAT,

ne lagjen "M.Celepi", rruga poshte Kinoklubit, | 700 M2 | 120.000 Euro

Shtepia e pare ne rrugice, perballe me furren e bukes "Faslli Lika"., 700 M2, Shtepite e Luli Stermasit.

Botuar më 12/11/2019
120.000,00 euro

YZBERISHT

prane gjimnazit Myslim Shima | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 12/11/2019
20.000 leke
)