Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MEZEZ

koder | 1.000 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1.000 M2, totali i kateve 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/06/2018
20.000 leke

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Ne nje zone mjaft te preferuar, dhe vetem per aresye emigrimi, shitet nje shtepi ne ndertim me 300 m2 truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi 115m2., 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/06/2018
2.700.000 leke

NE INSTITUT,

PRANE RRUGES KRYESORE DHE INSTITUTIT BUJQESOR | 298 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi, 2+1+koridor+1banjo te madhe+verande te re te mbyllur. Siperfaqe ndertimi 90m². Me oborr dhe vendparkim. Mund te shfrytezohet ne te ardhmen dhe per ndertim pallati., 298 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imoblare.

Botuar më 19/06/2018
80.000,00 euro

YZBERISHT

reparti 1105 | 100 M2 | 98.000 Euro

Shes shtepi me dokumenta per arsye emigrimi me 300m toke baçe, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 17/06/2018
98.000,00 euro

SUKTH-PERLAT

shitet | 115 M2 | 100.000 Euro

Shtepi 3 kateshe, 115 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me bace te madhe, me oborr, me garazhd. 1.5 Dylym vresht

Botuar më 17/06/2018
100.000,00 euro

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Ne nje zone mjaft te preferuar, dhe vetem per aresye emigrimi, shitet nje shtepi ne ndertim me 300 m2 truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi 115m2., 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/06/2018
2.700.000 leke

YZBERISHT

mbi shkollen e mesme | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private, ndertim, 100 M2, toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 16/06/2018
60.000,00 euro

URA TAPIZES,

50m nga rruga kryesore, ne mes te gjelberimit | 800 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet shtepi private, sip.totale, 800 M2, me hipoteke, me peme frutore dhe vend parkimi per 4 makine. Shitet me cmim okazion

Botuar më 16/06/2018
7.000.000 leke

PETRELE

fshati Qeha | 400 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter dy kateshe, 400 M2

Botuar më 15/06/2018
3.500.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 15/06/2018
3.500.000 leke