Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MEZEZ

koder | 1.000 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1.000 M2, totali i kateve 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/10/2019
20.000 leke

KOMUNA PETRELE

Fshati Gure e madhe | 1.300 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, 1.300 M2, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme.

Botuar më 18/10/2019
6.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 18/10/2019
7.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 18/10/2019
3.500.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 18/10/2019
5.500.000 leke

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 18/10/2019
13.000.000 leke

RR. SADIK PETRELA

tek Kodra e Priftit, buze rruge | 400 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 3-kateshe, 400 M2, kati I garazhe, kati 2 dhe 3 banim, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/10/2019
90.000,00 euro

ARMATH

Gjiri i Lalezit, 50 metra larg rruges kryesore. Pak ne koder. Zone ndertimi per vila | 99 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi banimi nje kateshe me peme dhe truall. Truall 300 metra katrore. Siperfaqaja e baneses 99 metra katrore. Ka instalime te ujit te pishem, instalime te ujrave te bardha dhe te zeza te lidhura me rrjetin kryesor. Ndertuar ne vitin 1982, 99 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke

Botuar më 14/10/2019
50.000,00 euro
)