Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar me 22/10/2018
13.000.000 leke

PETRELE

fshati Qeha | 400 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter dy kateshe, 400 M2

Botuar me 22/10/2018
3.500.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar me 22/10/2018
3.500.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar me 22/10/2018
5.500.000 leke

SHKOZET

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 115 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet shtepi ne ndertim, 115 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re, me 300 m² truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 22/10/2018
2.700.000 leke

YZBERISHT

mbi shkollen e mesme | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private, ndertim, 100 M2, toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar me 19/10/2018
60.000,00 euro

LAGJIA 13, PLAZH

tek ish frigoriferi | 200 M2 | 50.000 Euro

Shtepi private 2-kateshe, 200 M2, 9 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, tarrace, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta.

Botuar me 19/10/2018
50.000,00 euro

DURRES, KATUND I RI

prane shkolles | 98 M2 | 45.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, sallon i madh, ballkon,, 98 M2, 1 banjo, sip. totale 500m², me bahce, me peme, vend parkimi, kushte bashkohore, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar me 18/10/2018
45.000,00 euro

RRETH RROTULLIMI, SHKOZET DURRES

Vetem 3 minuta ne rrugen dytesore | 115 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet shtepi ne ndertim me 300 m² truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete, me siperfaqe ndertimi, 115 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re, shitet per arsye emigrimi

Botuar me 17/10/2018
2.700.000 leke