Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FSHATI MUSHJETA,

shitet shtepi fshati | 1.000 M2 | 4.500.000 Leke

Sip., 1.000 M2, uje dhe drita.

Botuar më 23/11/2020
4.500.000 leke

PETRELE

fshati Qeha, | 138 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet shtepi e re, 2 kateshe, sip.ndertimi secili kate, 138 M2, sip toke 2020m. 14 miljon lek te reja

Botuar më 23/11/2020
14.000.000 leke

PETREL,

Fshati Hekal, njesia Petrele | 800 M2 | 4.500.000 Leke

Shitte shtepi e vjeter2 kateshe, me toke, 800 M2, Cmimi

Botuar më 23/11/2020
4.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 23/11/2020
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 23/11/2020
5.500.000 leke

KUS KASHAR

city park | 2.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet shpi bashkebme toke shpia ne gjendje shume te mire ndertuar ne vitin 2013 disponon dokument te plote certifikate pronsie , shitet bashke me 2 dylym toke rreth e rreth cmimi eshte okazion per pak dite , vend i qete shume i pershtatshem per 1 dhe me shume familje eshte 11 km larg nga qendra e tiranes, 2.000 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, mundesi per 2 kate

Botuar më 22/11/2020
60.000,00 euro
)