Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEZE

PEZE | 820 M2 | 75.000 Euro

SHITET SHTEPI ~ 730 M2 TRUALL~ 92 M2 NDERTIM~ DJELL GJITHE DITEN~ DY TUALETE~ PUNIME CILESORE~ SHITET BOSH ~ ME HIPOTEKE~ NE PEZE~ CMIMI 75.000 EUROKONTAKTONI 0676722221G400, 820 M2, 1 banjo

Botuar më 20/09/2021
75.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

Rruga Siri Kodra | 110 M2 | 350 Euro

Shtepia ndodhet tek Rruga Siri KodraInformacion mbi pronen:• Ndërtim i ri• Kati 0• Sipërfaqja: 110 m2• Shtëpi 1 katësheOrganizimi :• Salloni i ndenjes• Ambienti i gatimit• 2 Dhoma gjumi• 1 Tualet• Oborr dhe kopështCilësime të tjera:• I investuar dhe I mobiluar• Ndricim Natyral• Hapësirë e bollshme për parkim• Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë., 110 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/09/2021
350,00 euro
)