Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. TASIM SHEHU,

tek shkolla komunale | 70 M2 | 2.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, gjendja: e mire, mundesi per katin e dyte, mundesi kembimi 2000000 leke

Botuar më 21/01/2019
2.000.000 leke

PEQIN, LAGJIA URA-TEQJA

50m para burgut, | 325 M2 | 2.200.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, me sip. 70m², sip totale, 325 M2, 1 banjo, e rrethuar me avlli, dokumenta te rregullta, vend parkimi

Botuar më 21/01/2019
2.200.000 leke

DURRES, KATUND I RI

prane shkolles | 98 M2 | 45.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, sallon i madh, ballkon,, 98 M2, 1 banjo, sip. totale 500m², me bahce, me peme, vend parkimi, kushte bashkohore, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 21/01/2019
45.000,00 euro

LAGJIA 13, PLAZH

tek ish frigoriferi | 200 M2 | 50.000 Euro

Shtepi private 2-kateshe, 200 M2, 9 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, tarrace, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 21/01/2019
50.000,00 euro

DURRES

Sukth | 90 M2 | 35.000 Euro

Shitet shtepi private, 90 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, gjendja: e mire, me tapi te rregullt

Botuar më 18/01/2019
35.000,00 euro

YZBERISHT,

prane gjimnazit "Myslim Shima" | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 18/01/2019
18.000 leke

SHKOZET

Durres, vetem 3 minuta ne rrugen dytesore, tek rrethrrotullimi | 115 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet shtepi private ne ndertim, 115 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re, 300 m² truall, e ndertuar karabina dhe eshte pa solete, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/01/2019
2.700.000 leke

KOMUNA NDROQ

fshati Grupllesh | 70 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi fshati, 70 M2, pemetari vreshtari 4 hektare, me dokumenta

Botuar më 15/01/2019
13.000.000 leke

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 1.300.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 14/01/2019
1.300.000 leke

PETRELE

fshati Gure e Madhe | 1.300 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme, sip., 1.300 M2

Botuar më 14/01/2019
6.000.000 leke